KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7222224
nr 722 2224
Ewald Dahlskog
(1894-1950), Sverige
Akvarell, Ewald Dahlskog (1894-1950), signerad, Rue de Vallonet, 1927, 46x61
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2011
kl 17:33:31
350 kr
200 kr
300 kr
Ewald Dahlskog
Läs mer om Ewald Dahlskog